Kisiskolás bajnokság hírei

A legkisebbek két szép győzelmet arattak

U8 gyermekbajnokság, 2017. március 18. szombat, Penc

DKA II.  —  Ipress Center-Vác  6-30 (3-15)

Kacsóné Ottó Ágnes: A mérkőzésekre először közösen, busszal mentünk. Bár nem utaztunk messzire, de hozzá kell szokniuk, hogy kicsit önállóbban intézzék a mérkőzések előtti és utáni tennivalóikat. A bemelegítés után már rutinosabban léptek a lányok pályára, nem illetődtek meg, nagyon pontosan kezdtünk. A 7. percben már 1:11 volt az állás. Nagyon szép támadásokat vezettünk, és ezen a szinten a védekezésünkkel sem volt semmi gond. A mérkőzésre feladatként a minél több tiszta labdaszerzést tűztem ki célul, amit nagyon szépen megvalósítottak a lányok. Szerencsére mindegyikük olyan „labdabiztos” már, hogy egy elcsent labda után hiba nélkül kapura vezeti és meg is lövi a labdát. A második félidőben folytattuk a gólgyártást, és még matematikailag is ugyanazt az eredményt értük el, mint az első félidőben. Vagyis mindkét játékrész 3:15-ös részeredménnyel zárult, így alakult ki a 6:30-as végeredmény.

A csapat tagjai: Boros Csenge (8 gól), Berta Petra, Hevér Fanni, Illyés Csenge (10 gól), Kassai Lara (7 gól), Matuk Tünde (4 gól), Petrik Nóra (1 gól)

Csömör SSZN KFT. —  Ipress Center-Vác  1-28 (1-14)

Kacsóné Ottó Ágnes: Nagyon szép támadásokat vezettünk és a védekezésünk is tökéletesen működött. Ismét sok tiszta labdaszerzést és egyéni indulást láttunk. Mi megint ugyanannyi gólt szereztünk mindkét félidőben, de az első félidőben az ellenfelünk tudott egy szépítő gólt lőni. A mérkőzésen ismét gólzáport láttunk, 1:28-as végeredménnyel. Nagy boldogság, hogy csapatunkból mindenki szerzett gólt.

A csapat tagjai: Boros Csenge (3 gól), Berta Petra (2 gól), Hevér Fanni (1 gól), Illyés Csenge (11 gól), Kassai Lara (6 gól), Matuk Tünde (4 gól), Petrik Nóra (1 gól)